O nas

b41a4611

Jesteśmy kreatywnym duetem, przepełnionym pozytywną energią, a także umiejącym dzielić się radością z innymi oraz cieszyć się szczęściem z tymi, którzy właśnie wkraczają na swoją wspólną drogę życia. Emocje i miłość zapisujemy na klatkach filmu, który może być początkiem Waszej historii – niezwykłej, wyjątkowej i niepowtarzalnej. Pasję do tworzenia filmów postanowiliśmy wykorzystać w swojej pracy. Jesteśmy przykładem na to, że decyzja o wykonywanym zawodzie nie musi być oparta o analizę rynku, a o własne zainteresowania, dzięki czemu świadczone usługi mają większą wartość, a efekt końcowy jest produktem stworzonym z sercem i ogromnym zaangażowaniem.

Posiadamy niezwykłą umiejętność dostrzegania szczegółów, które być może przez towarzyszącą podczas ślubu tremę Wy nie jesteście w stanie zauważyć. Dajemy Wam szansę spojrzenia na ten niezwykły dzień z innej perspektywy, z pewnym dystansem i jednocześnie z emocjami zupełnie inną niż te, z którymi kojarzycie to piękne wydarzenie. 

17761508_1538285699539599_1351251498_o

Be Mine powstało z myślą o wszystkich, którzy wierzą, że o wyjątkowości filmu nie decyduje jego długość a moc przekazu poszczególnych kadrów. Na przestrzeni lat formuła przedstawiania Waszych emocji ulegała nieustannej ewolucji, począwszy od warsztatu filmowego po proces postprodukcji, koloryzacji i doboru odpowiedniego podkładu muzycznego.

Dziś naszym celem jest tworzenie filmów tak osobistych i unikalnych, jak Wasza historia. Robimy to z pasją i zamiłowaniem, a otaczający nas szczęśliwi ludzie napełniają nasze serca radością, którą z przyjemnością dzielimy się z innymi. Dzięki temu, przebywając wśród Waszych rodzin, znajomych, przyjaciół, którzy razem z Wami świętują ten piękny dzień, zatrzymujemy dla Was wszystkie najważniejsze chwile.